Dr. Slabihoudka 6232/11, 708 52 Ostrava – Poruba
info@4medi.cz

Klinika pro léčbu neplodnosti Repromeda je nyní i v Ostravě

Klinika pro léčbu neplodnosti Repromeda je nyní i v Ostravě

Klinika pro léčbu neplodnosti Repromeda již 19 let úspěšně pomáhá neplodným párům k založení rodiny. Ostrava-Poruba, jedna z nejklidnějších částí Ostravy, se může pochlubit krásnou architekturou, největším letním koupalištěm ve střední Evropě, Vysokou školou báňskou, proslulou fakultní nemocnicí, největším krevním centrem v České republice a nyní i novou pobočkou kliniky Repromeda.

Díky brněnské klinice, využívající při léčbě neplodnosti ty nejmodernější postupy a metody, se narodilo již více než 5000 dětí. Na léčbu neplodnosti s využitím prediktivního a preimplantačního testování, tedy genetických testů zvyšujících u párů šance na početí a narození zdravého dítěte, se nyní specializuje i nově otevřená pobočka kliniky Repromeda v Ostravě-Porubě.

Pacienti kliniky Repromeda z okolí Ostravy budou mít tedy odteď léčbu pohodlnější. „Našli jsme skvělé místo pro naši další reprodukční kliniku a věříme, že se zde klienti budou cítit opravdu dobře. Před více než dvěma lety jsme brněnské pracoviště přesídlili do moderního Biology Parku v areálu kampusu Masarykovy univerzity a v Ostravě nyní sídlíme v biotechnologicky velmi vyspělé budově společnosti PrimeCell, která se zabývá buněčnou terapií. To vše otevřelo další prostor pro rozšíření odborné a vědecké spolupráce a můžeme tak navázat na stávající výzkum v oblasti reprodukční biologie, který na našem brněnském pracovišti funguje již řadu let,“ vysvětluje ředitelka kliniky Repromeda MUDr. Kateřina Veselá, PhD.